Apdailos darbai

Mūsų profesionaliai atlikti įvairūs apdailos darbai Jus nustebins.

Jaukia ir estetiška klientų aplinka besirūpinanti mūsų meistrų-profesionalų komanda yra pasiruošusi Jums padėti. Dėl sukauptos ilgalaikės patirties galime užtikrinti ilgaamžę kokybę ir nepriekaištingą išvaizdą.

Vidaus apdailos darbus svarbu atlikti kokybiškai, nes jų rezultatą klientai matys kasdien ilgą laiką. Mūsų įmonė atlieka šiuos darbus:

  • Glaistymas, dažymas. Mes galime pasirūpinti, kad jūsų namų sienos būtų tvarkingai nudažytos Jūsų pageidaujama spalva.
  • Gipso kartono sienų ir lubų įrengimo darbai. Įtempiamų lubų ir sienų nereikia tinkuoti, glaistyti, dažyti, jų pasirinkimas labai platus. Tačiau šis patogumas reikalauja sudėtingesnio montavimo. Mes galime perimti Jūsų rūpesčius ir kokybiškai įtempti ir lubas, ir sienas.
  • Plytelių klijavimas. Plytelės – itin praktiškas ir universalus sprendimas. Teikiame kokybiškas ir tvarkingas plytelių klijavimo paslaugas.
  • Parketo ir kitokių grindų darbai. Galime pasiūlyti kelių rūšių grindų montavimo paslaugas. Dirbame su parketo, parketlenčių, laminuotomis, PVC dangos grindimis.

Dirbame šiuolaikiškai, remdamiesi šiuolaikinėmis statybos ir apdailos technologijomis. Naudojame kokybiškas medžiagas iš patikimų ir patikrintų tiekėjų tam, kad darbas būtų ilgaamžiškas. Visada išklausome visus klientų lūkesčius, pageidavimus. Sąžiningai laikomės visų susitarimų.

Jei jums reikalingi apdailos darbai, susisiekite su mumis – suderinsime laiką ir kainą.

Glaistymas, dažymas

Gipso kartono sienų ir lubų įrengimo darbai

Plytelių klijavimo darbai

Parketo, parketlenčių, laminuotos grindų dangos įrengimo darbai

PVC grindų dangos įrengimo darbai