Namo statyba su finansavimu

Pasinaudokite mūsų siūloma individualaus namo statybos su finansavimu galimybe.

Jau kurį laiką nepaleidžia mintis, jog atėjo metas nuosavam būstui? Norite patys statyti savo svajonių namą nuo nulio, bet gąsdina tam reikalingo pradinio kapitalo dydis? Tokiu atveju, mes turime Jums puikų sprendimą – individualaus namo statyba su finansavimu.

Vilniaus namai suteiks Jums visas galimybes pastatyti savo svajonių namą turint vos 15% pradinio įnašo nuo visos statybų sumos. Būtent tiek, kiek reikalauja bankas norint įsigyti jau pastatytą namą. Aptarkime kaip tai vyksta:

  • Viskas prasideda nuo sklypo. Išsirinkę vietą, kurioje norėtumėte statyti savo būsimus namus, apsilankysite pas mus. Mūsų ekspertai įvertins sklypo tinkamumą ir patikrins ar nėra kažkokių apribojimų, galinčių sukelti problemų ateityje. Jeigu sklypas tinkamas, mes jį įsigysime.
  • Turint žemės plotą ir žinant visas aplinkos subtilybes seka namo projektas. Kartu su mūsų architektais sukursite savo ateities namo viziją. Vidutiniškas individualaus namo projektavimo terminas – 6 mėnesiai.
  • Kitas žingsnis – statybos leidimo gavimas. Gavus leidimą individualaus namo statybai bei sukaupus visą kitą reikalingą informaciją, mes paruošime tikslią statybos kainą iki 85% baigtumo.
  • Dabar prasideda Jūsų namo statyba. Vilniaus namai komandos ilgalaikė patirtis ir sukauptos žinios individualių namų statyboje užtikrins aukščiausią darbų išpildymo lygį, tad, bendradarbiaudami su mumis, galite būti užtikrinti savo būsto kokybe. Individualaus namo statyba vidutiniškai užtrunka 7 mėnesius.
  • Įvykdžius užsibrėžtus statybos darbus (85% namo baigtumas) Jums belieka apsilankyti banke ir įsigyti namą iš mūsų.
  • Jums tapus nuosavų namų savininkais mes suderiname likusius statybos darbus iki pilnos apdailos. Jūsų patogumui taip pat siūlome ir individualių namų įrengimą su finansavimu. Vidutiniškas namų įrengimo laikotarpis – 3 mėnesiai.
  • Paskutinis žingsnis – įkurtuvės!

Namo statyba su finansavimu yra puikus sprendimas norintiems pastatyti savo svajonių namą pasinaudojus banko paskola, bet tuo pačiu išvengiant dalinių vertinimų, apsunkinančių jos gavimo procesą. Tai sutaupo daug laiko, rūpesčių bei leidžia pastatyti namą turint vos 15% pradinio įnašo nuo visos sumos, būtent tiek, kiek bankas reikalauja norint įsigyti jau pastatytą namą.

Jeigu Jus domina individualaus namo statyba su finansavimu, susisiekite su mumis ir mes aptarsime Jūsų poreikius.