Tinkavimo darbai

Kokybiškai ir patikimai atliekame visus tinkavimo darbus

Atliekame įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku. Jau daug metų atliekame įvairius statybos, kartu ir tinkavimo darbus, tad galime užtikrinti patikrintą ir klientų įvertintą kokybę.

Tinkavimas – pagrindinis ir itin svarbus apdailos darbas, lemiantis tolesnių darbų kokybę ir estetiką. Siekdami, kad visi klientų lūkesčiai būtų patenkinti, tinkavimo darbus atliekame:

  • Kruopščiai.Nelygiai ir neatsakingai nutinkuotos sienos atrodo neestetiškai, tokių sienų vėliau nepuošia nei tapetai, nei plytelės, tuo labiau – dažai. Tad norint sukurti estetišką vaizdą sienas reikia nutinkuoti lygiai ir teisingai – būtent taip mes ir darome.
  • Techniškai. Norint patvariai nutinkuotų sienų reikia paisyti ne tik kruopštumo, bet ir įvairių kitų aplinkos, patalpos temperatūros ir drėgmės, medžiagiškumo, technologinių veiksnių. Mūsų komanda visuomet atsižvelgia į pastaruosius veiksnius, kad atliktas darbas būtų ilgaamžis, nenutrupėtų.
  • Tvarkingai. Svarbu ne tik tvarkingas rezultatas, svarbu ir tvarka darbo procese. Atliekant tinkavimo darbus visi pašaliniai daiktai apgaubiami plėvele, o darbo vieta, kaip mums yra įprasta, paliekama tvarkinga.

Mūsų atliekami darbai neatsiejami nuo pažangos. Sienos tinkuojamos profesionaliais šiuolaikiškais ir efektyviais įrankiais. Bendradarbiaujame su patikrintomis ir kokybišką produkciją gaminančiomis ar platinančiomis bendrovėmis, tad naudojamos medžiagos – kokybiškos, ilgaamžės ir ekonomiškos.

Jeigu jums reikalingi bet kokie tinkavimo darbai, kviečiame kreiptis į mus. Rasime optimaliausią sprendimą ir sutarsime dėl tinkavimo darbų laiko ir kainos.

Vilniaus-namai-tinkavimo-darbai

Tinkavimas

  • tinkavimas kalkiniu skiediniu;
  • tinkavimas cementiniu skiediniu;
  • tinkavimas gipsiniu tinku